• Ви знаходитесь тут:

  • 1
  • Співпраця

Співпраця з кримінальною міліцією у справах дітей Ямпільського РВ УМВС України в Сумській області

У разі виникнення питань звертатися за адресою:

смт. Ямпіль, вул. Боженко, 15, тел. 054(56)2-12-60

- старший оперуповноважений кримінальної міліції
у справах дітей Ямпільського РВ

ст. лейтенант міліції Поліщук Петро Анатолійович,

Інтернет - сайт управління КМСД МВС України :

cUtvpolice.@jnvs.gov.ua

та ВКМСД УМВС областіЯмпільський РВ

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!

Кримінальна міліція у справах дітей Ямпільського РВ УМВС України в Сумській області інформує про відповідальність підлітків та їх батьків за фактами самовільного залишення дітьми сімей та учбових закладів.

У разі самовільного залишення дітьми сімей та учбових закладів батьки або особи, які їх замінюють, несуть за це адміністративну відповідальність, а у окремих позбавлення батьківських прав. Згідно ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавство обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, -тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачене цим Кодексом, - тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В окремих випадках, враховуючи особливості обставин, за рішенням суду батьки або особи, які їх замінюють, можуть бути позбавлені батьківських прав./Files/images/001.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 451

Коментарi