Імшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів розміщена в селі Імшана Ямпільського району, біля траси Т-1915 Глухів-Середина Буда , в 5 км. від районного центру смт. Ямпіль.

Загальноосвітній заклад займає територію загальною площею 10500 м2, на якій розміщено будівлю школи, шкільну майстерню, дитячу їдальню, дитячий спортивний майданчик, плодовий сад 4640 м2, технічні приміщення для зберігання дров.

Приміщення школи одноповерхове побудоване за нетиповим проектом в 1905р., та добудовувалось до 1992 року. Площа школи становить 405 м2 .

Приміщення майстерні має площу 74,3 м2, розраховане на 16 місць

Приміщення їдальні побудоване в 1974 р., площа якого становить 72,7 м2 , розрахована на 40 місць. Їдальня столовим та кухонним посудом забезпечена на100%. Приготування їжі проводиться на плиті що працює на твердому паливі, та на електричній 4-х камфорочній плиті .

Всі приміщення дерев’яні, дах покритий шифером. Система опалення водяна – власна котельня, придатна до експлуатації. Для опалення використовується тверде паливо (дрова, уголь).

Система вентиляції природна. Водопостачання - з шахтного колодязя, який розташований за території школи, питна вода з колодязя, що знаходиться за 50 метрів від школи. У приміщенні школи функціонує 1 питний фонтанчик. Для збирання сміття застосовується металевий ящик.

Тип електрозахисту – заземлення

Всі приміщення школи і територія відповідають державним санітарним нормам. Територія школи відгороджена від проїжджої частини, має зелені насадження, алеї, квітники. Є спортмайданчики для змагань з баскетболу, волейболу, яблуневий сад площею 0,464 га ,надвірний туалет, підсобні приміщення. Зелена зона складає 42% території.

В коридорах школи розміщені державна символіка, інформаційні стенди, наочність. Приміщення школи оформлене з врахуванням національних та регіональних особливостей, має естетичний вигляд: в класних кімнатах, кабінетах багато живих квітів, кольорова гама стін та меблів естетично виважена.

По коридорах закладу розміщені стенди

- Рада учнівського самоврядування

- Куточок державної символіки.

- Візитна картка

- Історія школи

- Школа сьогодні

- Куточок випускника

- Підліток і закон

- Куточок профорієнтації

- Наркопост

- Безпека життєдіяльності

- Правове виховання

- Прес – центр

- Спортивний вісник

- Робота з батьками

- Санбюлетень

- Наші перемоги

- Командна першість

Зважаючи на те, що традиційно дуже добре вирощуються квіти і декоративні насадження на клумбах біля школи, можна зробити висновок , що зовнішній стан шкільних будівель та пришкільної території виглядає естетично привабливим.

Кiлькiсть переглядiв: 183

Коментарi